Chovatelská stanice Milfra-Moravia ( FCI )

Jsme malá rodinná chovatelská stanice a naši psi jsou právoplatnými členy domácnosti, bydlíme ve Štípě u Zlína. Zabýváme se chovem pouze plemene čínský chocholatý pes. Štěňata nemáme často a rodičovské páry pečlivě vybíráme. Pokud máme štěňátka tak u nás vyrůstají v domácnosti a jsou maximálně socializovaná, zvyklá na běžný rodinný ruch, zvuky a lidský kontakt. Máme štěňátka narozená 23.7.2020 a jsou všechna zamluvená.

Kontakt: Milena Kotasová, Štípa - Zlín
Telefon:+420 604 686 849
E-mail: milfra.zlin@seznam.cz

Štěňátka

109806902_3769498173067234_5729386534075429887_n.jpg
Vrh "J" Milfra Moravia
Narozen: 23.7.2020
Matka: Jch.Greta Garbo Milfra-Moravia
Otec: Noam Top Model de Rama ( Belgie )


Rodit se začalo dvacet minut po půlnoci a Grétka byla strašně šikovná, první šla skoro úplně nahá holoprdka která byla zamluvená ještě před krytím a určitě díky jménu Jumanji bude level pro svoje majitele. Poslední se narodila černá chlupajda když začalo svítat a tak dostala jméno Jitřenka. Někdy uprostřed jsem začala jásat a v domění že jasně vidím další holoprdku, je to krásná hnědá chlupajda, barva srsti trochu zmátla a tak má jméno Jasněnka. Kluci jsou Jimi Hendrix a Jack Sparrow, černá s těch jmen přimo čiší. Druhá narozená je něžná černá holčička s bílými znaky jménem Julianna.


Pes powdwerpuff Jimi Hendrix Milfra-Moravia - rezervovaný

Pes powdwerpuff Jack Sparrow Milfra-Moravia - rezervovaný

Fena hairless Jumanji Milfra-Moravia - rezervovaná

Fena powdwerpuff Julianna Milfra-Moravia - rezervovaná

Fena powdwerpuff Jasněnka Milfra-Moravia - rezervovaná

Fena powdwerpuff Jitřenka Milfra-Moravia - rezervovaná
Pes a člověk mohou vytvořit tak silný vztah proto, že dokážou vzájemně pochopit své citové reakce. Pes má možná větší radost ze života než my, a tento pocit z něj vyzařuje natolik silně, že se z něj těšíme i my lidé.
(Jeffrey Masson - americký akademik, psychoanalytik a spisovatel)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one